Úterý 29. září 2020
Svátek má Michal

Chomutov – Do 1. února můžete navštívit Retrohrátky, výstavu věnovanou hračkám z padesátých až osmdesátých let minulého století. K vidění je ve velkém sálu muzea na radnici na náměstí 1. máje v Chomutově.

Připomeňte si kouzelný svět vašeho dětství. Období bezstarostného hraní vám navodíme na unikátní výstavě. Po čem jste toužili? Co vám rodiče vystáli ve frontě a vy to našli ve skříni dříve než pod stromečkem?

Na výstavě shromáždili legendární hračky a hry z padesátých až osmdesátých let minulého století. Přijďte si najít to své legendární autíčko nebo panenku a nechte vzpomínky plynout.

A protože budete chtít přijít znova, nezapomeňte přibrat své kamarády, děti nebo vnoučata, pro které je k dispozici i retroherna.

Vstupné činí 30 korun, snížené je poloviční a za rodinnou vstupenku zaplatíte stále ještě symbolických 60 korun. Otevřeno je od úterý do pátku od 9 do 17 hodin, v sobotu od 10 do 17 hodin a v neděli od 13 do 17 hodin. První lednový den bude zavřeno.

Fotogalerie

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací