Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír
Archivováno

Litoměřice - Do sbírky organizované Nadačním fondem Kapka naděje se v únoru 2015 zapojila Městská nemocnice v Litoměřicích. Předmětem vzájemné spolupráce nemocnice a nadace je prodej připínacích buttonů, které jsou k dispozici ve dvou barevných variantách, v bílé a černé barvě.

 

Možnost podpořit dětské oddělení litoměřické nemocnice je i ve zdejší prodejně zdravotnických potřeb. Kasičku představuje farmaceutická asistentka Martina Buňátová. Foto: Naděžda Křečková

Prodej různých předmětů s logem organizuje Kapka naděje po celé republice jako projekt Dárky naděje.

„Využili jsme nabídky Kapky naděje a ve spolupráci s nimi v naší ústavní lékárně a prodejně zdravotnických potřeb nabízíme k prodeji placky na připnutí s logem Kapky naděje. Veškerý výtěžek z jejich prodeje bude použit na podporu našeho dětského oddělení, a to tak, že za vybrané prostředky zakoupí nadační fond Kapka naděje konkrétní přístroj nebo zařízení pro naše dětské oddělení a následně ho naší nemocnici daruje," vysvětlil princip spolupráce Leoš Vysoudil, člen Správní rady nemocnice a ředitel pro zdravotní péči.

Cena připínacích buttonů je minimálně dvacet korun, ale samozřejmě je možné přispět i vyšší částkou. Na prostředky z prodeje jsou jak v lékárně, tak i v prodejně umístěny kasičky opatřené logem Kapky naděje. Prodej buttonů poběží rok s tím, že na konci srpna budou kasičky vybrány a bude provedeno první vyhodnocení. „Jestliže chce kdokoli přispět jakoukoli částkou našemu dětskému oddělení, toto je jedna z možných a jednoduchých cest. Věřím, že se do této sbírky zapojí co nejvíce lidí, kteří nám pomohou nashromáždit zajímavou sumu. Jak říkají v Kapce naděje, každá kapka se počítá," vyzval závěrem Leoš Vysoudil.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist