Středa 29. červen 2022
Svátek má Petr a Pavel
Archivováno

Litoměřice - Město Litoměřice ve spolupráci s městskou nemocnicí, jíž je zřizovatelem, přichází s novým druhem služby veřejnosti. První prosincový den zahajuje ve vstupní hale zdravotnického zařízení (za podatelnou) provoz nové detašované pracoviště městského úřadu - Czech POINT.

3011czechpoint

Ilustrační foto: MěÚ Litoměřice

To znamená, že přímo v budově litoměřické nemocnice si lidé mohou od tohoto data ověřit podpis nebo kopii listiny, požádat o výpisy z rejstříku trestů či z bodového hodnocení řidiče apod.

„Nové kontaktní místo bude každý pracovní den od 8 do 12 hodin poskytovat identické služby jako pracoviště Czech POINT na Mírovém náměstí," ujistil tajemník městského úřadu Milan Čigáš. Podle něho jde o další krok v přibližování služeb občanům. „Každý den naším zdravotnickým zařízením projdou stovky lidí. Nyní si i agendu tohoto typu mohou vyřídit zde, aniž by museli zajíždět do vzdálenějšího centra města," dodal Radek Lončák, předseda správní rady nemocnice, která v ambulancích ročně ošetří téměř čtvrt miliónu pacientů.

Czech POINT zajišťuje:

Ověření podpisu nebo kopie listiny
Autorizované konverze dokumentu
Výpis z rejstříku trestů
Zřízení datové schránky
Výpis z bodového hodnocení řidiče
Výpis z katastru nemovitostí
Výpis ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů
Výpis z insolvenčního rejstříku
Výpis z obchodního rejstříku a Veřejných rejstříků
Výpis z obchodního rejstříku
Výpis z rejstříku trestů právnické osoby
Výpis z živnostenského rejstříku
Registrace do MA ISOH

Podrobnosti o jednotlivých činnostech najdete na webových stránkách města https://www.litomerice.cz/czech-point a nemocnice nebo na odkazu https://www.litomerice.cz/potrebujivyridit

 

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist