Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára

Ústecký kraj - Již tuto neděli 14. dubna od 15 hodin proběhne osmý ročník sportovně zábavného odpoledne „Závody kočárků“ aneb závody ve sportovní chůzi s kočárkem. Tyto celorepublikové závody odstartují na několika desítkách míst v České republice.

V našem kraji jsou zapojena města Děčín (Střelnice Děčín, Labská ulice), Ústí nad Labem (pořádá YMCA Ústí nad Labem, zatím neuvedeno místo pořádání) a Litoměřice (Střelecký ostrov).

Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na 100 kroků dlouhé trati v co nejkratším čase.

Připraveny jsou pro vás tři hlavní kategorie závodů: maminkyy, tatínci a celé rodiny. Další soutěžní kategorie jsou závody kol, koloběžek nebo odrážedel (určeno pro děti 0-15let).

Cílem této akce je motivovat rodiny s dětmi a ukázat jim, že pohyb na čerstvém vzduchu je to nejlepší co můžeme pro sebe a své děti udělat. Startovné činí 80 Kč za kočárek a je zahrnut na všechny tři soutěžící. A to hlavní na závěr: celý výtěžek půjde na dobročinné účely.

Zatím bylo na akci přihlášeno 29 měst v ČR a na Slovensku. I vy se můžete stát organizátorem závodů, za což získáte i odměnu. Více info na: https://www.zavodykocarku.cz/.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací