Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára

Drážďany - Přinášíme vám informace k jedné zajímavé akci, která o víkendu proběhne u našich sousedů na letišti v Drážďanech. V neděli 5. května zde od 10 do 18 hodin bude probíhat Velký rodinný den. Bude to den plný prohlídek, vyhlídkových letů, ukázek techniky, výstavy letadel a spoustu další zábavy pro celou rodinu. Na programu je také již tradičně prezentace cestovních kanceláří a agentur, turistických spolků, regionů, destinací a dalších partnerů.

Také město Ústí nad Labem se na této akci bude prezentovat nejen z hlediska turistiky, ale také bude mít na svém stánku drobné soutěže a kvízy pro děti. Vedle města se bude za českou stranu prezentovat také Ústecký kraj - Brána do Čech. Drážďanské letiště je od loňského léta partnerem města Ústí nad Labem v oblasti turismu.

Vstupné na akci je zdarma, jen s vyjímkou prohlídek a vyhlídkových letů.

Na co se ještě můžete těšit?

  • Na vyhlídkové lety, prohlídky, ukázky techniky, výstavy letadel. Vystavena budou historická a moderní letadla, budou se konat vyhlídkové lety a během různých prohlídek budou moci návštěvníci sledovat odbavení vozidel z bezprostřední blízkosti.
  • Letištní hasičský sbor mimo jiné představí svůj impozantní hasičský vůz „Panther 8x8“ o síle 1.250 PS, rychlosti 140 km/h a hmotnosti 44,5. Hasicí rameno měří obdivuhodných 16 metrů.
  • Dále se budou prezentovat různé firmy a partneři z oblasti cestovního ruchu a sdružení z drážďanského severu.

Mezinárodní letiště Drážďany leží v hlavním městě spolkové země Sasko a lety odsud míří do celé Evropy a na dovolenkové destinace k moři... A také se zde konají oblíbené prohlídky v českém jazyce. Prohlídky a hry jsou vhodným tipem na výlet nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro školy či pracovní kolektivy. Více informací o prohlídkách a hrách na letišti naleznete na webových stránkách letiště v sekci Cestující a návštěvníci/Letiště jako zážitek.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací