Středa 13. listopad 2019
Svátek má Tibor

Litoměřice - Poslední červnové úterý, 25. června, opět otevřou své brány pro turisty i některé kostely v rámci již tradičního produktu „Okruh církevní památky“. Za jeden voucher v hodnotě 150 Kč budou moci turisté až do 15. září vždy od úterý do neděle navštívit osm památek.

Na Mírovém náměstí půjde o vyhlídku Kalich, stálou expozici Severočeské galerie výtvarného umění, Diecézní muzeum, kostel sv. Jakuba, kostel Všech svatých a sousední kostel Zvěstování Panny Marie. Na Dómském pahorku pak okruh mohou zakončit prohlídkou katedrály u sv. Štěpána s vyhlídkovou věží.

Role průvodců se i tentokrát ujmou studenti historie Univerzity Karlovy. Voucher na všech osm památek bude možné zakoupit v litoměřickém infocentru, v kostele Všech svatých nebo v katedrále sv. Štěpána. Objekty budou přístupné buď po předložení zakoupeného voucheru nebo po zaplacení jednorázového vstupného do každého objektu. Za každé tři vstupy budou moci návštěvníci opět čerpat zdarma odměnu v podobě třetinky piva nebo limonády v Biskupském pivovaru U sv. Štěpána nebo si vychutnat kávu v hodnotě 50 Kč dle vlastního výběru ve Fér Kafe v parku Václava Havla. Na každý voucher je možné čerpat dvě odměny.

Autor: Radana Kubíčková, Destinační agentura České středohoří

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací