Úterý 19. listopad 2019
Svátek má Alžběta

Roudnice nad Labem - Tento víkend 22. – 23. června v Roudnici nad Labem patří letectví. Letošní program tradiční Memorial Air Show nabídne na tři desítky leteckých vystoupení i koncert skupiny Mandrage.

O tomto víkendu 22. – 23. června se na roudnickém letišti odehraje již 15. jubilejní ročník Memorial Air Show - jedné z největších letecko - společenských akcí svého druhu s téměř 30 letou historií. V rámci tohoto svátku nejen českého historického letectví se vám představí klasické druhoválečné letouny jako Spitfire, Mustang nebo Lisunov. Chybět však nebude ani nejmodernější technika české armády a především oblíbená akrobatická vystoupení, či seskoky parašutistů.

Letos si připomínáme 75. výročí invaze spojeneckých vojsk v Normandii. Přijďte si proto nejen užít víkend s koncertem populární skupiny Mandrage, leteckou technikou a ukázkami pilotního umění, ale také uctít lidskou odvahu, hrdinství a vzpomenout na ty, kteří již mezi námi nejsou a bez kterých by naše svoboda a demokracie již možná neexistovala.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací