Sobota 19. leden 2019
Svátek má Doubravka

Litoměřicko - Skvělá vína, příjemný výlet a doprava od sklepa ke sklepu. První ročník jarních Otevřených sklepů se blíží. Akce je naplánována na 24. března a představí vinaře, kteří se kvůli vzdálenosti nevešli do letní akce.

Jarní otevřené sklepy se uskuteční v Zámeckém vinařství Třebívlice, Českém vinařství Chrámce, Vičickém vinařství Mikulášek, Vinařství Hlava a Vinařství Němeček. Jde o první akci tohoto typu, která návštěvníkům zpřístupní méně známé sklepy a představí unikátní, velice zajímavá vína.

Mezi vinaři budou po celý den jezdit autobusy. K akci je možné se připojit u kteréhokoliv vinaře během celého dne. Kdo nebude mít vlastní dopravu, toho svezou vinné autobusy. Účastníci ochutnají vína nejen z nejmodernějšího provozu v zemi, ale i od malého vinaře, který používá historickou metodu výroby.


  • Jízdní řád a další podrobnosti najdete na facebookové události na tomto odkazu

Ochutnat bude také možné vína z hroznů vypěstovaných na Širokém vrchu, pod hradem Hazmburk i unikátní vína ze svahů nad Ohří nedaleko Nechranické přehrady. Chrámečtí vinaři představí také svá košer vína. "Svačinu si neberte," vzkazují organizátoři. V Třebívlicích chystají na akci delikatesy ze své kuchyně, pro účastníky akce budou za speciální ceny.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací