Úterý 19. listopad 2019
Svátek má Alžběta

Litoměřice - Nemocnice Litoměřice připomíná, že i ve druhém pololetí letošního roku nebude dětská lékařská pohotovostní služba (LPS) v okrese Litoměřice v některých dnech zajištěna v centrální ordinaci dětské pohotovosti sídlící v Nemocnici Litoměřice, a.s., ale přímo v ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost MUDr. Martiny Procházkové v Havlíčkově ulici č.p. 171 v Roudnici n. L.

Tato situace v nejbližší době opět nastane 5. a 26. července 2019.

V těchto dnech bude centrální ordinace dětské pohotovosti v Nemocnici Litoměřice, a.s. UZAVŘENA. Důvodem je skutečnost, že někteří lékaři nechtějí svoji povinnost výkonu LPS plnit v centrální pohotovostní ordinaci v litoměřické nemocnici a preferují výkon této služby ve své ordinaci.

O termínech ve druhém pololetí roku 2019, kdy bude dětská LPS opět zajištěna v ordinaci MUDr. Procházkové v Roudnici nad Labem, bude nemocnice včas informovat na svých webových stránkách.

LPS je bez ohledu na místo výkonu zajišťována ve všední dny v době od 17.00 do 20.00 hodin a o víkendy a svátky v době od 10.00 do 19.00 hodin.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací