Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Litoměřice - Rekonstrukce kanalizace a vodovodu v ulicích Nerudova a Nezvalova začne již v pondělí 2. března. Probíhat bude po etapách, hotovo by mělo být v srpnu. V souvislosti s chystanými stavebními pracemi je třeba počítat s dopravní uzavírkou.

Po určitou dobu bude například provizorně přesunuta autobusová zastávka o blok výše do ulice Kozinova, kudy povede také objízdná trasa.

Rozsah prací bude velký. V případě kanalizace půjde o rekonstrukci staré betonové stoky z roku 1906. Nahrazeno bude kameninovým potrubím. Součástí stavby je vybudování 14 revizních kanalizačních šachet a přepojení 46 přípojek. U vodovodu půjde o rekonstrukci litinového potrubí z roku 1935. Projekt počítá i s přepojením 22 vodovodních přípojek. Investorem stavby kanalizace a vodovodu je Severočeská vodárenská společnost. Zároveň s tím město chystá rekonstrukci chodníků a je připraveno se spolupodílet na obnově komunikace.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací