Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Terezínsko - Litoměřičtí kriminalisté v uplynulých dnech sdělili obvinění 61letému muži z Mělnicka pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a 47letému muži z Litoměřicka pro pomoc k uvedené trestné činnosti.

Obviněný muž z Mělnicka měl v přesně nezjištěné době nejpozději od měsíce záři 2019 do současné doby, vyrábět na Terezínsku za pomoci chemikálií psychotropní látku pervitin. Při této činnosti měl být také počátkem uplynulého týdne zadržen.

"Na místě bylo dále zajištěno laboratorní sklo, různé chemikálie a vše bylo odesláno na odborné zkoumání. V případě soudem uznané viny hrozí obviněnému muži z Mělnicka až 10letý trest odnětí svobody a jeho pomocníkovi až pět let vězení. Trestní stíhání obou obviněných je dále vedeno na svobodě," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací