Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Roudnice nad Labem - Autobusový dopravce Arriva ujistil zákazníky, že v případě zvýšeného výskytu nákazy koronavirem je připraven reagovat, zavést opatření k zajištění bezpečnosti cestujících i zaměstnanců a přitom zachovat dopravní obslužnost.

"Arriva nepřetržitě monitoruje a vyhodnocuje aktuální situaci. Naše společnost bude za všech okolností dodržovat nařízení a ustanovení příslušných orgánů, bude s nimi náležitě spolupracovat a všem zúčasněným stranám, včetně zaměstnanců a cestujících, bude pravidelně poskytovat potřebné důležité informace. Ujišťuji, že Arriva v případě dalšího nepříznivého vývoje vyvine veškeré možné přiměřené úsilí k zajištění maximálních bezpečnostních podmínek pro své zaměstnance a zákazníky," informoval Město Roudnice nad Labem Mgr. Petr Čihák, jednatel společnosti Arriva, místního poskytovatele autobusové dopravy.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací