Neděle 7. červen 2020
Svátek má Iveta a Slavoj

Děčín, Litoměřice - Litoměřickým kriminalistům se společně s krajskou kriminálkou podařila objasnit série vloupání do vozidel na území okresu Děčín a Litoměřice. Této trestné činnosti se dopustili dva pachatelé (45,39) z Děčínska, kteří se v průběhu zhruba jednoho měsíce vloupali do několika vozidel, z nichž následně odcizili vše, co tam nalezli.

Jednalo se o elektroniku, kabelky, nářadí, motorovou pilu atd. Jedno vozidlo dokonce i odcizili. Svým jednáním způsobili celkovou škodu kolem 270 tisíc korun. Kriminalisté v rámci realizace tohoto případu provedli domovní prohlídky, kdy část odcizených věcí, společně i s odcizeným vozidlem, nalezli. Vzhledem k tomu, že se jedná pro policisty "známé firmy“ a v minulosti byli tito pachatelé pro obdobnou trestnou činnost odsouzeni, tak policejní vyšetřovatel podal návrh na vazbu.

"Soudce tento návrh dnešního dne akceptoval a obvinění byli eskortování do vazební věznice. Trestnou činnost obvinění páchali i v době vyhlášeného nouzového stavu. Hrozí jim trest odnětí svobody až do výš 8 let," dodává policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací