Neděle 7. červen 2020
Svátek má Iveta a Slavoj

Roudnice nad Labem - Společnost Lidl informovala, že výsledky testů všech zaměstnanců roudnické prodejny, kteří byli z důvodu výskytu koronaviru SARS-CoV-2 od minulého týdne v karanténě, jsou negativní. Od čtvrtka 9. dubna se tak vrátí její standardní otevírací doba.

31. března společnost Lidl informovala o pozitivním testu zaměstnance své roudnické prodejny na koronavirus SARS-CoV-2. Krajská hygienická stanice provozovnu po důkladné dezinfekci shledala v pořádku a bez jakéhokoliv dalšího rizika pro zákazníky. Vzhledem ke sníženému počtu personálu však byla do odvolání denně otevřena pouze od 9:00 do 19:00 hodin. Zaměstnanci byli otestováni a provoz prodejny se od zítřka může vrátit k normálu.

„Všichni naši zaměstnanci, kteří byli v preventivní karanténě, měli test na koronavirus negativní a karanténa jim je ukončena. Od čtvrtku 9. dubna tedy bude naše prodejna mít opět standardní otevírací dobu,“ informovala starostu města Roudnice nad Labem vedoucí komunikace společnosti Lidl Česká republika v.o.s. Zuzana Holá.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací