Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Teplice - Policisté na Teplicku žádají občany o pomoc při pátrání po řidiči, který byl ve čtvrtek 5. listopadu 2020 v době od 17:45 do 18:00 hodin v Teplicích u Luny účastníkem dopravní nehody, od které ujel.

Neznámý řidič, který jel od ul. Maršovská po ul. J. Koziny ke kruhovému objezdu, zastavil u Luny před značeným přechodem, kde čekala po jeho levé straně nezletilá dívka. "Po zastavení vozidla v protisměru nezletilá vstoupila na značený přechod, v ten samý moment se neznámé vozidlo (po její levé ruce) rozjelo, jeho řidič nedal dívce přednost a přejel jí nohu. Řidič na krátký moment přibrzdil a poté z místa odjel, aniž splnil povinnosti dané zákonem. Nezletilá utrpěla zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici," uvedl mluvčí policistů Daniel Vítek.

"Hledáme vozidlo zřejmě stříbrné barvy verze kombi (typu Passat, Octavia, popř. Audi), jehož řidič od nehody ujel, uvnitř měl sedět muž jako řidič a vedle na místě spolujezdce žena," dodal mluvčí.

"Žádáme svědky této události, případně řidiče, který jel v protisměru a před přechodem zastavil, nebo další řidiče, kteří v inkriminované době místem projížděli a pořizovali záznam na auto kameru ve svém vozidle, aby nás kontaktovali na lince 158, případně se obrátili přímo na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 708/5, tel. 974 439 260, za pomoc předem děkujeme," sdělil Daniel Vítek.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací