Pondělí 27. září 2021
Svátek má Jonáš

Teplice - Tepličtí kriminalisté prověřují okolnosti loupeže, ke které mělo dojít v neděli 25. července 2021 v době od 8:00 do 9:36 hodin v Teplicích u autobusového nádraží.

Podle prvotní výpovědi, kterou oznamovatelka poskytla policistům, k ní přistoupila skupina asi šesti neznámých mužů ve věku 18 až 20 let a požadovali po ní vydání peněz. Když odmítla, dva z nich ji údajně fyzicky napadli a způsobili zranění, která si vyžádala hospitalizaci v nemocnici.

"V rámci řádného objasnění všech okolností oznámení žádáme spoluobčany, kteří se v inkriminované době pohybovali v okolí Nádražního náměstí a mohli by poskytnout jakékoliv informace k tomuto případu, aby kontaktovali kriminalisty 1. oddělení v Teplicích, ul. Masarykova třída 1363 buď osobně, případně telefonicky na tel. č. 974 439 608, nebo poznatky sdělili na linku 158," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací