Pondělí 27. září 2021
Svátek má Jonáš

Litoměřicko - Litoměřičtí kriminalisté se obrací na veřejnost z žádostí o pomoc při vyšetřování několik let starého případu. Třicátého dubna 2006 bylo u řeky Ohře v katastru Českých Kopist nalezeno ve větvích stromu zaklíněné částečně mumifikované tělo utonulého muže, který zřejmě zemřel v době předešlých povodní, cizí zavinění na úmrtí bylo vyloučeno.

"Totožnost zesnulého muže se v té době nepodařilo zjistit ani za využití všech dostupných kriminalistických metod. Postupem času se v podobných případech začala využívat kresebná rekonstrukce obličeje podle lebky, proto jsme požádali o pomoc antropologa Kriminalistického ústavu. Znalec zpracoval čtyři varianty pravděpodobné podoby muže, které vznikly kombinací klasické kresebné metody a využití počítačového softwaru wPoridos. Pokud muže na fotografiích poznáte, kontaktujte prosím litoměřické kriminalisty na tel. Č. 974 436 456, nebo poznatky sdělte na linku 158, za pomoc předem děkujeme," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

2807muzkz1

Varianty pravděpodobné podoby muže. Foto: Policie ČR

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací