Čtvrtek 26. květen 2022
Svátek má Filip

Chomutov - V souvislosti s případem ukradeného vozidla s dítětem, k němuž došlo ve středu 12. ledna v Chomutově, pátrali policisté po 46letém muži, který by mohl přispět k objasnění celé věci. V sobotu ráno policie oznámila, že byl muž nalezen.

"Muž byl vypátrán. Děkujeme veřejnosti a médiím, vypátrán byl na základě zveřejněné výzvy. Další informace sdělíme, jakmile to bude možné," uvedla mluvčí Policie ČR Alena Bartošová.

K události došlo v tomto týdnu ve středu krátce po sedmé hodině ráno, kdy přijali policisté na tísňovou linku oznámení ženy, které neznámý pachatel v centru Chomutova ukradl auto, ve kterém byl v dětské sedačce její roční syn. Zloděj využil toho, že nechala vozidlo nastartované, než odvedla staršího potomka do školky, a s jejím černým Volkswagenem Passat z místa odjel.

Policisté ihned po přijetí oznámení zorganizovali rozsáhlou pátrací akci s cílem odcizené auto a především malého chlapečka vypátrat. Naštěstí jen o několik desítek minut později si náhodní svědci nedaleko místa činu povšimli odstaveného auta s rozsvícenými světly, ve kterém bylo malé dítě, a ihned zavolali policii.

Chlapeček neutrpěl žádnou újmu ani zranění.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist