Sobota 19. leden 2019
Svátek má Doubravka

Praha a okolí - Společnost TZB PRO, s. r. o. patří mezi malé firmy, je velice dobře zavedena v Praze a okolí. Realizujeme vzduchotechniku, vytápění, chlazení, vnitřní vodovod a kanalizaci, split a VRV systémy. Specializujeme se na vestavby do administrativních budov, hotelů, tyto vestavby kanceláří, interiéry hotelů a provozoven tvoří většinu realizací. Další realizace jsou do logistických a výrobních hal. Menšinu realizací tvoří rodinné domy s lepšími technologiemi jako podlahové vytápění, tepelná čerpadla a teplovzdušné vytápění s rekuperací.

ZTI

V oboru ZTI se jedná o vestavby sociálního zázemí do administrativních budov, obchodních center, ZTI pro kuchyně, lapoly, odvody kondenzátů od VZT, v hotelích koupelny a WC.

UTCHL

V oboru vytápění a chlazení se jedná o rozvody tepla a chladu pro fan-coil jednotky, vzduchotechnické jednotky, připojování zdrojů chladu, montáž radiátorů a podlahového topení. Méně kotelny. Používané materiály jsou nejčastěji PPr, PE, HDPE, měď, sanha, Al-pex, ocel, megapress. Platný svářečský průkaz je velkou výhodou, schopnost svařovat ocelové potrubí RTCH. Z izolačních materiálů nejčastěji klasický Tubolit a Armaflex. Velice uvítáme dovednost izolovat potrubí chladicí vody do Armaflex.

SPLIT a VRV

Montujeme split systémy, multi-split a VRV systémy, tepelná čerpadla.

Hledáme jednoho až dva chlaďaře pro instalaci a servis split, VRV, TČ, multi-split. Nejčastěji pro značky Toshiba, Daikin, Samsung.

Hledáme pro ZTI a UT, CHL

V uvedených oborech instalatér a topenář nejlépe dva nové kolegy, kteří budou ochotni pracovat ponejvíce v Praze a Středočeském kraji, nejlépe formou týdenních turnusů. Pokud by tito pracovníci, zájemci, bydleli nebo se chtěli stěhovat do Prahy nemáme problém. V minulosti se nám velice osvědčil model týdenních turnusů, kdy montážní parta v určitých intervalech byla v Praze versus jezdila do svého bydliště, intervaly je nutno zafixovat a mít za pevné, vždy je možná normální lidská dohoda.

Požadujeme

  • Dovednost a znalosti v uvedených oborech instalatér či topenář, zkušenosti s touto prací. Hledáme kolegy spolehlivé, kterým záleží na výsledku práce a na kvalitě práce a dovedou problémy na stavbě řešit. Nehledáme lajdáky, kterým nezáleží na kvalitě odvedené práce a kteří by nedovedli kreativně řešit běžné pracovní problémy, nebo nebyli zodpovědní.
  • Při větších stavbách budete vést osvč, kterým budete dělat šéfmontéry.

Nabízíme

  • Základní plat v čistém 25.000 až 30.000,-Kč dle dovedností a podmínek navzájem domluvených. Příplatky za práci přesčas, předvánoční odměny, případně podíl na zisku legálně vyplácený z akcí, které daný zaměstnanec přinese do firmy a podaří se je realizovat a budou zaplaceny. Dále služební telefon i na soukromá volání (pokud toho daný pracovník nebude zneužívat).

1505tzb1

Jsme malý kolektiv 12 zaměstnanců a stálých spolupracovníků, obrat firmy v desítkách mil Kč/rok. Jsme zdravá firma, která si zakázky získává především kvalitou práce, hledaní kolegové tedy musí odvádět kvalitní práci a chtít pracovat spolehlivě a kvalitně.

Při pohovoru je možné dohodnout individuální podmínky.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte +420 724 020 308, pan Marek Mojžišík.

Další info: http://tzb-pro.cz/

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací