Sobota 19. leden 2019
Svátek má Doubravka

Ústecký kraj - V úterý byla v prostorách hotelu Vladimír v Ústí nad Labem byla Krajským ředitelstvím policie Ústeckého kraje, Oddělením tisku a prevence realizována konference s názvem „Fenomén doby – KYBERKRIMINALITA“.

Záštitu nad konferencí převzal plk. Mgr. Jaromír Kníže, ředitel Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. Úvodní slova zazněla z úst vedoucího odboru analytiky a kybernetické kriminality Služby kriminální policie a vyšetřování mjr. Ing. Stanislava Klímy. Hlavním cílem této konference bylo podívat se na kyberkriminalitu s širšího pohledu a poskytnout tak 120 účastníkům z řad pedagogů a policie představu o tomto fenoménu.

Přednášejícími byli kpt. Mgr. Lukáš Rössler z odboru analytiky a kybernetické kriminality KŘP ÚK, Martin Kožíšek z portálu Seznam.cz., pplk. doc. JUDr. Jan Kolouch, Ph. D. z Policejní akademie ČR, Dalibor Zdislav Chvátal z finančního serveru Měšec.cz a Kateřina Vokrouhlíková z CZ.NIC. Ohlasy k této konferenci jsou velice pozitivní a to jak z řad zúčastněných pedagogů, tak i policistů. V souvislosti s tímto fenoménem panovala shoda, že informací není nikdy dost a je potřeba vědět a znát, jak s nimi nakládat.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací