Pátek 22. březen 2019
Svátek má Leona

Roudnicko, Lovosice - V časných ranních hodinách byla na Roudnicku kontrolována devětatřicetiletá řidička jedoucí ve vozidle značky Škoda, která jevila známky požití alkoholických nápojů. Dechová zkouška na alkohol tuto skutečnost potvrdila, žena nadýchala 2,86 a 2,98 promile. Další jízda jí byla zakázána a po vystřízlivění jí bylo sděleno podezření pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

V Lovosicích byli v těchto dnech rovněž přistiženi dva řidiči, kteří se na cestu posilnili alkoholem. Oba projížděli centrem města a vykonávali ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodili vlivem návykové látky, činnost, při které mohli ohrozit život nebo zdraví lidí nebo způsobit značnou škodu na majetku.

"Jedenačtyřicetiletý řidič nadýchal více než 1,9 promile a 66letý řidič dokonce více než 2,2 promile. Podezření pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky si převzali a v případě soudem uznané viny jim hrozí až roční vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti," uvedla polceijní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací