Úterý 23. červenec 2019
Svátek má Libor

Ústí nad Labem - V pátek v půl dvanácté před polednem byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků na křižovatku ulic Palachova - Šaldova, z důvodu telefonického oznámení na tísňovou linku městské policie, kdy oznamovatel operátorovi sdělil, že byl fyzicky napaden neznámým mužem.

Po příjezdu hlídky na místo byl zjištěn nezletilý oznamovatel, který strážníkům sdělil, že na něho zaútočil muž sekáčkem na maso. Strážníkům dále uvedl, že v městských sadech si povšiml mladého muže, který se divně choval a poté jej začal pronásledovat a když ho dostihl, tak na něho bezdůvodně zaútočil, kdy ho udeřil čelem hlavy do obličeje. Poté útočník vyndal cosi, co vypadalo jako sekáček na maso a se slovy „zabiju tě" se rozmachoval proti postiženému.

1509napadeni1

Foto: Městská policie Ústí nad Labem

Po tomto útoku napadený utekl směrem do ulice Šaldova, odkud přivolal městskou policii. Strážníci zkontrolovali zdravotní stav mladistvého a přes operační středisko okamžitě přivolali hlídku Policie ČR. Dále s poškozeným provedli kontrolu okolí Městských sadů.

Při kontrole spodní části parku si nezletilý všiml muže, kterého hlídce označil jako útočníka. Toho strážníci zadrželi a podrobili kontrole, zda dotyčný nemá u sebe nějakou zbraň. Tu také našli v příruční brašně, kterou měl útočník při sobě. Lustrací bylo zjištěno, že se jedná o muže z Litoměřicka, středního věku, kterého po zadokumentování celé události strážníci předali hlídce Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací