Neděle 14. srpen 2022
Svátek má Alan

Mělnicko – Policisté hledají další svědky loupežného přepadení čerpací stanice na Mělnicku, ke kterému došlo v pondělí před třetí hodinou ráno. Na benzínce nacházející se na silnici č. II/608 v katastrálním území obce Nelahozeves, nedaleko dálnice D8, pachatelé zastřelili obsluhu. Žena (58) na místě zemřela.

„V rámci prováděného šetření k dnešnímu dni kriminalisté prověřují téměř stovku poznatků a informací, které jim poskytla veřejnost na základě uveřejněné výzvy prostřednictvím sdělovacích prostředků,“ uvádí policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Kriminalisté veřejnosti děkují za spolupráci, přesto se na ni opakovaně obrací se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní další svědci či řidiči, kteří se v inkriminovanou dobu v pondělí 3. 12. 2018 v době mezi 02:00 a 03:00 hodinou pohybovali ve zmíněné lokalitě a případně si povšimli podezřelých okolností, například výskytu neznámého vozidla, pohybu cizích osob.

„Důležité informace mohou kriminalisté získat především ze záznamových kamerových zařízení umístěných ve vozidlech u projíždějících řidičů po silnici č. II/608 ve zmiňované době,“ dodal mluvčí. Více píšeme v článku Hledají se vrazi! Násilnou smrt čerpadlářky nedaleko dálnice D8 mají nejspíš na svědomí tito dva

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist