Středa 22. květen 2019
Svátek má Emil

Praha - Litoměřice se prezentují na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Na holešovickém výstavišti v Praze se představují v samostatném stánku nedaleko vstupu do hlavního pavilonu. Osmadvacátý ročník Holiday World, největší akce svého druhu ve střední Evropě, probíhá od čtvrtka dne až do neděle.

Litoměřický stánek je letos dvakrát větší než v minulých letech. Pracovníci Odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu MěÚ Litoměřice nabízejí nejrůznější propagační materiály nejen města, ale i jeho místních partnerů, jako jsou například Zahrada Čech, Klášterní vinné sklepy Litoměřice, Galerie marionet, Dílna ručního papíru či muzeum Křišťálový dotek.

2202cestovniruch1

Zdroj: www.litomerice.cz

„Návštěvníkům zde také představujeme nové upomínkové předměty vydané u příležitosti letošních oslav 800. výročí města. K návštěvě Litoměřic je zveme i prostřednictvím pestrého programu akcí, které se budou konat od jara po téměř celý rok,“ uvedla vedoucí odboru Eva Břeňová s tím, že více informací k oslavám zájemci naleznou na webových stránkách města www.litomerice.cz.

Po celý čtvrtek a v pátek do 14 hodin je veletrh určen pro odborníky v oblasti cestovního ruchu. Páteční odpoledne a víkendové dny patří veřejnosti laické. Více informací o akci naleznete na webových stránkách Holiday World www.holidayworld.cz.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací