Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Litoměřice - Dva nové akumulátorové tahače pro rozvoz stravy využívá od středy 7. srpna stravovací provoz litoměřické nemocnice.

„Tímto byly nahrazeny tahače, které rozvoz stravy zajišťovaly od dob otevření stravovacího provozu v roce 1985,“ vysvětlil vedoucí oddělení Jaroslav Šefčík a doplnil, že rozvoz stravy několikrát denně do všech pavilonů nemocnice zajišťují dva tahače s tažnou silou 3 tuny. Jeden z původních tahačů byl ponechán jako rezerva pro případ údržby nebo poruchy nových zařízení.

1208nemlt2

Foto: Naděžda Křečková

Na nákup akumulátorových tahačů v celkové hodnotě přes půl miliónu korun byla vypsána veřejná zakázka, jejímž vítězem se stala firma TPC Industry Czech Republic a.s.

Zároveň s akumulátorovými tahači byl v rámci stejné veřejné zakázky zakoupen elektrický paletizační vozík v hodnotě 30 tisíc korun, který slouží pro potřeby skladů oddělení stravovacích služeb.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací