Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Teplice – Na prostranství mezi Riegrovou a Stanovou ulicí, v sousedství objektu akciové společnosti Plzeňský Prazdroj a nedaleko Zahradnictví Dvořák v Teplicích, má vyrůst nové prodejní centrum sítě MAXi Hit. Na ploše téměř 5 tisíc metrů čtverečných vznikne kromě samotného centra parkoviště pro zákazníky, orientované směrem k ulici Stanová a pro veřejnost uzavřený obslužný prostor z druhé strany objektu.

S prodejními centry Maxi hit se už můžeme setkat v několika českých městech. Například ve Slaném, v Liberci, v Českých Budějovicích nebo také v Kolíně.

V Ústeckém kraji půjde o první prodejnu uvedené obchodní sítě, kterou vlastní společnost Evropské spotřebitelské centrum z Hluboké nad Vltavou. Prodejní centra MAXi Hit nabízejí spotřební zboží jako jsou oděvy, textil, drogerie, domácí potřeby, hračky a zákaznické veřejnosti imponuje poměrně nízká cena zboží.

Pozemky, na kterých má obchodní centrum vyrůst, nejsou majetkem Statutárního města Teplice. Jejich vlastníkem je společnost TVT Invest z Písku. Projekt je v současné době ve fázi přípravného procesu.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací