Úterý 25. červen 2019
Svátek má Ivan

Ústecký kraj – Do vozového parku redakce našich internetových deníků v Ústeckém a Karlovarském kraji jsme ve středu přidali dalšího zástupce z rodiny Hyundai. Tentokrát jde o populární model ix20.

Osobní automobil, který patří dlouhodobě mezi nejprodávanější modely ve své velikostní kategorii MPV, redakce využívá díky Autosalonu Most. Ten se specializuje na prodej značek Hyundai a Suzuki. Pokračuje tak naše spolupráce s úspěšnou místní firmou, která v minulosti pro potřeby redakce a obchodního oddělení našich e-deníků dodala již dva vozy i30 v provedení kombi a také skvělý Hyundai Tucson. Už brzy přineseme recenze z dlouhodobého testu těchto automobilů.

A jaký je na první pohled a po prvních kilometrech Hyundai ix20? Benzinový motor 1,6 s šestistupňovou manuální převodovkou dává autu solidní svižnost, posezení je příjemně vysoké, prostor uvnitř velkorysý a ovládací prvky hezky po ruce s logickým uspořádáním, takže už po chvíli víte, kam sáhnout. Těšíme se na další kilometry, abychom mohli zhodnotit podrobněji.

„Hyundai ix20 vyniká univerzálností a prostorností. Zákazníci oceňují především jeho praktičnost, svěží design a technické vybavení. Vůz má v České republice výsadní postavení a věříme, že i v následujících letech osloví ještě širší skupinu zákazníků,“ uvedl například vloni Miloš Adámek, mluvčí společnosti Hyundai Motor Czech. Už teď můžeme jen odsouhlasit, že jde o zaslouženě nejprodávanější malé MPV na českém trhu.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací