Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

ČR – Náš web a jeho sesterská vydání v dalších městech Ústeckého a Karlovarského kraje mají za sebou díky vám, našim čtenářům a obchodním partnerům, rekordní rok.

Na našich zpravodajských stránkách, na kterých se zaměřujeme především na aktuální dění ve vašem blízkém okolí, jsme v roce 2018 zaznamenali 8,02 milionu návštěv. Přesně to v průměru vychází na 21 959 návštěv každý den v roce.

Proti roku 2017 jde o značný nárůst. V předcházejícím období jsme totiž napočítali 5,98 milionu návštěv. Naše zpravodajství tak bylo vloni o 34 procent sledovanější. Aby to bylo pro vás srozumitelnější: Každý den na naše weby přišlo o pět a půl tisíce lidí víc než tomu bylo v roce 2017. Strmý nárůst návštěvnosti jsme přitom zaznamenali od letních prázdnin a tento trend stále pokračuje. Čísla vycházejí z měření Google Analytics a také veřejného srovnání návštěvnosti na Toplistu.

A to je pro náš skromný tým obrovský úspěch. Nemůžeme se srovnávat co do počtu a zázemí s mediálními domy s miliardářskými skupinami a vlastníky za zády. Ale můžeme se s nimi srovnávat návštěvností, v aktuálnosti zpráv je potom zdaleka překonáváme.

Významně nám k tomu pomáhají fanoušci na facebooku, kterých máme na našich profilech dohromady už 93 103.

Facebookové stránky našich webů mají dohromady 93.103 fanoušků. Na youtube máme už 1.702 odběratelů a na instagramu se snažíme bavit 1.154 sledujících.

Každému z vás – čtenářů i našich mediálních partnerů - mnohokrát děkujeme za důvěru, i v tomto roce nepolevíme ve snaze přinášet co nejaktuálnější a nejzajímavější zprávy. Mějte šťastný a podařený rok.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací