Ilustrační foto
Co se chystá

Žatec – Chrám Chmele a Piva společně s městem Žatec a Ústeckým krajem ve spolupráci s Národním technickým muzeem pořádají 6. dubna v den zahájení turistické sezóny v Žatci speciální akci s názvem Parním vlakem za světovým dědictví v Žatci a okolí.

Národní technické muzeum vypraví do Žatce historickou parní lokomotivu s vlakovou soupravou, jejíž kapacita je 300 cestujících. Prodej vstupenek na webu muzea.

Vlak přijede do Žatce z Ústí přes Teplice, Bílinu, Most, Chomutov v 11.17 hodin, odjezd ze Žatce je ve 14:20.

Od žateckého vlakového nádraží zajistí Chrám Chmele a Piva kyvadlový spoj do centra. Cestující zároveň dostanou mapku turistických cílů ve městě.

Zajímavé turistické cíle si lze vyhledat i na webových stránkách Žatce a krajiny žateckého chmele, Chrámu Chmele a Piva, nebo města Žatce.

Zahájení turistické sezóny v Žatci i s parním vlakem 1 lokomotiva 1 3c6a6

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru