Pomozte při pátrání po pohřešovaném muži: V pondělí se šel projít, domů se už nevrátil
Pohřešovaný muž. Foto: Policie ČR
Litoměřice

Ústecko - Ústečtí policisté žádají veřejnost o pomoc pří pátrání po 63letém muži z Ústí nad Labem. Pohřešovaný muž dne 19.9. krátce před devátou hodinou ráno odešel z domova s tím, že se jde projít do města a že se do oběda autobusem MHD č.5 vrátí domů. Do současné dobyse ovšem domů nevrátil a ani rodině o sobě nepodal žádnou zprávu.

Více informací o pohřešovaném muži najdete na tomto odkaze ZDE. V případě, že odkaz již není aktivní, se pohřešovaného muže podařilo vypátrat. Pokud máte o pohřešovaném muži jakoukoliv zprávu, tak jí poskytněte policistům na lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru