Foto: Policie ČR
Litoměřice

Třebušín - O velikonočním pondělí v časných ranních hodinách dvaatřicetiletá řidička jedoucí se svým vozem po místní komunikaci v Třebušíně vyjela přes obrubník na parkovací plochu, kde narazila do zaparkovaného vozidla, které vlivem nárazu narazilo do dalšího zaparkovaného vozu.

"Po dopravní nehodě byla řidička podrobena dechovým zkouškám na alkohol, které byly pozitivní s výsledky přesahujícími opakovaně 1,9 promile. Nehoda se obešla bez zranění osob. Celková škoda je odhadována na více než 35 tisíc korun. Příčiny a okolnosti uvedené nehody jsou předmětem dalšího šetření policistů," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru