Foto: Policie ČR
Litoměřice

Litoměřice - Mateřskou školku v Bechlíně navštívili počátkem týdne hlídkoví policisté z litoměřického územního odboru. Nejprve si povídali na téma „Osobní bezpečnost“.

"Našim nejmenším připomněli, jak se chovat při setkání s cizí osobou, jak se zachovat při nálezu neznámého předmětu či jak reagovat na setkání s cizím zvířetem. Poté se děti blíže seznámily s prací policie, vyzkoušely si výstroj a výzbroj. Bez zájmu nezůstala ani prohlídka služebního vozidla. Na závěr obdržely „Poldovy omalovánky“ zaměřené právě na osobní bezpečnost. Že se všem setkání líbilo, potvrdil i bouřlivý potlesk, který doprovázel odchod policistů z mateřské školky," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru