Rosomáci v chomutovském zooparku. Ilustrační foto: Zoopark Chomutov
Zajímavosti

Chomutov – Rozuzlení záhady, kolik má pár rosomáků v Zooparku Chomutov mladých, přišlo velmi brzy. Zoopark nahlédl opatrně do hnízda s kamerou a jak chovatelé, tak veřejnost se díky záběrům může kochat pohledem na tři mláďátka tohoto v zajetí nepříliš úspěšně rozmnožovaného zvířátka.

O tom, jakou mají chovatelé z přírůstků radost, jsme psali ZDE. „Tušili jsme, že mládě nebude jedno, ale my máme hned tři! Schoulené do sebe a spokojeně chrnící. Neuvěřitelné, nečekané, fantazie!" hlásá popisek u roztomilého VIDEA na sociálních sítích. 

Nezbývá než gratulovat a těšit se, až se malí rosomáčci poprvé odváží ven. Ale to si ještě chvíli musí návštěvníci počkat. 

Reprofoto videa od Zoopark Chomutov / Martin Pechát

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru