U jezera Most panuje čilý stavební ruch. Foto: město Most
Zajímavosti

Most – Zahájení Letních olympijských her v Paříži se nezadržitelně blíží a stejně tak se připravuje i Olympijský festival na břehu jezera Most. V plném proudu je výstavba skateparku i vodního mola. Podívejte se, kde jednotlivá sportovní stanoviště najdete a kde budete moci se sportovními ikonami společně fandit našim sportovcům.

Výstavba skateparku sice uzavřela část parkoviště, řidiči však budou mít k dispozici jiné parkovací plochy. Návštěvníci festivalu si budou moci vyzkoušet přes 50 sportů. Připraven bude bohatý doprovodný program a fanzóny, chybět nebude gastrozóna, kavárna či prodejna s olympijskou kolekcí. A na břehu jezera Most bude stát replika Eiffelovy věže vyrobená z komponentů na 3D tiskárně!

Pro provoz vodních sportů také vzniká na vodní plošině zcela nové molo. 

Foto: město Most

Slavnostní zahajovací ceremoniál je naplánován na čtvrtek 25. července. Bude živě přenášen Českou televizí. Veškeré potřebné informace najdete ZDE

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru