Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

ČR - Máte rádi výlety, legraci a pohádky? Hledáte tip na výlet do konce prázdnin? Za cestu do říše fantazie můžete vyhrát! Na čtyřech místech Severozápadních Čech žijí strašidla.

Úštěcké Muzeum čertů, kadaňské Muzeum čarodějnic, Pekelné sklepy ve Žluticích a Labyrint strašidelných pohádek v Doksech otevírají své brány rodinám i jednotlivcům. Čekají tu na vás zástupci pohádkového světa, kteří vám umožní nahlédnout, jak se žije čertům, čarodějnicím a dalším bytostem, které jsou v našich zeměpisných šířkách doma.

Nečekejte ale žádnou nudnou exkurzi! V zákulisí pohádek totiž vládne smích, a jestli něco strašidla opravdu umí, pak je to rozesmát a pobavit. Přijďte se o tom sami přesvědčit.

Za návštěvu u pohádkových bytostí navíc v období od 1. července do 31. srpna obdržíte razítko do soutěžního lístku. Za tři razítka máte návštěvu čtvrtého muzea zcela zdarma, za čtyři razítka můžete vyhrát jednu ze 150 zajímavých cen.

Slosování výherců proběhne 4. září, o případné výhře se dozvíte nejdéle do 8. září. Výherce prvního místa získává originální ručně vyrobenou sochu kadaňského umělce Jaroslava Stejného, druhé místo se může těšit na poukaz do Pivní restaurace v Kadani v hodnotě 1000 korun. Ostatní výherci si odnesou zajímavé tematické ceny.

  • Autor: Filip Stejný

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací