Zprávy

OBRAZEM: Hasiči si vyzkoušeli záchranu na ledu

Litoměřice - Hasiči ze všech stanic územního odboru Litoměřice absolvovali ve čtvrtek cvičení v pískovně v Dobříni. Sérii výcviků záchrany osoby na zamrzlé hladině zakončilo prověřovací cvičení. Jednotka z Roudnice nad Labem vyjela k propadlému člověku.

POZOR: Meteorologové vyhlásili v Ústeckém kraji smogovou situaci!

Ústecký kraj - Český hydrometeorologický ústav vyhlásil ve čtvrtek před půlnocí smogovou situaci. Mohou za ni vysoké koncentrace polétavého prachu. Zároveň platí výstrana na silný mráz pro celou ČR.

U dolního vlakového nádraží vyroste parkovací věž pro kola. Stavět se začne v dubnu

Litoměřice - V dubnu začne v Litoměřicích výstavba parkovací věže biketower pro více než stovku kol. Jedenáct metrů vysoká, prosklená stavba se samoobslužným systémem bude postavena v těsném sousedství dolního vlakového nádraží, vedle zelené budovy Českých drah do konce září tohoto roku.

Toto jsou poslední fotky nezvěstné Míši. S hledáním pomáhají i senzibilové

Ústí nad Labem – Již týden marně pátrá speciálně vytvořený tým z kriminalistů po pohřešované dvanáctileté školačce Míše Patricii Muzikářové. Na stránkách Policie České republiky každý den zveřejňuje nové informace a žádá veřejnost o pomoc. Pátrání je ovšem stále prozatím bez výsledku.

Vydal se krást šrouby, ostraha ho ale zadržela

Litoměřice - Až tříleté vězení hrozí třiapadesátiletému muži z Litoměřic, kterému se za zboží v prodejně nechtělo platit. O víkendu navštívil jako zákazník jedno litoměřické nákupní centrum a šrouby si nastrkal rovnou do svých kapes. Poté se snažil projít prostorem pokladen bez placení, což se mu nepodařilo.

Stávka autobusáků kvůli mzdám podle všeho nehrozí. Řidiči by měli dostat to, co jim bylo slíbeno

Ústecký kraj - Vedení Ústeckého kraje projednalo na svém pondělním jednání aktuální stav v řešení situace způsobené změnou vládních nařízení v mzdovém ohodnocení řidičů autobusů. Již v minulém týdnu na jednání s odboráři a zástupci zaměstnanců dopravců náměstek hejtmana Jaroslav Komínek uvedl, že kraj udělá vše pro to, aby řidiči dostali to, co jim bylo slíbeno.

Divoké prase proskočilo oknem školy a ubytovalo se v šatně. Myslivec ho musel zastřelit

Litoměřice - Kuriózní situaci řešila hlídka městské policie ve spolupráci s Policií ČR v neděli kolem poledne. Nejprve se strážníci na základě telefonického oznámení vydali na Střelecký ostrov, kde se pohybovalo divoké prase. To se mezitím vydalo do Jiráskových sadů a poté k Základní škole U Stadionu.

Žluté vrtulníky na nebi nad Ústeckým krajem zatím zůstanou

Ústecký kraj, Praha - Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo o zrušení zadávacího řízení k 3. části veřejné zakázky, která se týká provozovatele LZS pro základnu v Ústí nad Labem. Zatím zde budou létat vrtulníky společnosti DSA, jejich smlouvu lze prodloužit.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×