Zprávy

VIDEO SROVNÁNÍ: Mostecký Aquadrom, nebo chomutovský Aquasvět? Který je lepší?

Chomutov, Most – Jsou od sebe vzdálené půl hodinky autem a každý má své příznivce. Někdo dává přednost vyžití v Aquadromu Most, jiný preferuje Aquasvět Chomutov. Navštívili jsme oba areály a nabídneme vám jejich porovnání. Podívejte se do fotogalerií, mrkněte se na videa. A napište nám do diskuze, kde to máte raději a proč.

Na opravy krajských silnic může stát přispět až čtyřmi miliardami

Ústecký kraj - Kraje by letos mohly od státu dostat mimořádnou podporu na opravy silnic II. a III. třídy ve výši až čtyři miliardy korun. Ministerstvo dopravy je připraveno uvolnit na zanedbané silnice v krajském majetku zhruba 2,5 miliardy korun.

Ranní nehody: Pod kamionem se utrhla krajnice, v Lovosicích havarovala dvě auta

Litoměřice - Ke dvěma nehodám vyjížděli v ranních hodinách hasiči na Litoměřicku. K jedné došlo v obci Křešov, další se stala v průmyslové zóně v Lovosicích.

Mladý muž nakoupil na internetovém podsvětí falešná eura, objevila se na Moldavě a ve Hřensku

Ústí nad Labem – Darknet – temnou stránku internetu, prostor pro obchodování se zbraněmi, drogami či falešnými penězi – využil pro nákup padělaných eur 26letý muž z Ústí nad Labem. Část nepravých peněz našli policisté u něj, část u obchodníků, část může být stále někde v oběhu.

Za prodej pervitinu inkasoval více než 100 tisíc, hrozí mu až pětiletý trest

Litoměřice - Až pětileté vězení hrozí šestačtyřicetiletému muži z Litoměřic, který od přesně nezjištěné doby nejpozději od měsíce prosince 2014 na různých místech v Litoměřicích prodával dalším osobám pervitin. Za prodej drogy inkasoval finanční hotovost, kdy celková částka činí více než 100 tisíc korun.

Náměstek hejtmana Jaroslav Komínek poslal otevřený dopis řidičům autobusů, kteří jsou připraveni jít do stávky

Ústecký kraj - Ve středu 15. února byl náměstkem hejtmana Jaroslavem Komínkem odeslán otevřený dopis, který se obrací na všechny řidiče, kteří jsou připraveni stávkovat. V něm žádá řidiče autobusů, aby zvážili své další kroky a žádá je, aby společně s odbory apelovali na vládu.

Program prevence kriminality na letošní rok vyjde město na zhruba 900 tisíc korun

Litoměřice - S cílem nadále zvyšovat bezpečí občanů byl i pro letošní rok schválen Program prevence kriminality. Zahrnuje celkem jedenáct aktivit při vynaložení zhruba 900 tisíc korun z rozpočtu města. Finančně nejnákladnější bude další rozšíření městského kamerového systému o jeden monitorovací bod.

Mírové náměstí v Litoměřicích bude od března snímat nová webkamera

Litoměřice - Webkameru snímající Mírové náměstí v Litoměřicích vystřídá v březnu zcela nový přístroj, a to podobná webkamera, jako je například na Sněžce. Původní kamera je na věži od léta 2009, fungovat přestala přibližně před třemi týdny. Kvůli silným mrazům ji ale nebylo možné zkontrolovat.

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×