Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Fláje – Povodí Ohře pořádá v sobotu 4. září další z tradičních Dní otevřených dveří. Tentokrát souběžně na čtyřech vodních dílech. Jejich návštěva tak může být třeba cílem sobotního rodinného výletu. Prohlídky budou umožněné konkrétně na vodních dílech Fláje, Skalka a Březová a přístupný bude také jez v Terezíně. Akce s výkladem o účelu a historii stavby se bude konat v době od 9 do 16 hodin.

Účastníci prohlídky se seznámí s činností vodohospodářského dispečinku, budou si moct prohlédnout měřící zařízení, přístroje, programy a další vybavení vodního díla. Prezentovaná bude práce vodohospodářských laboratoří, či prohlídka mobilního pracoviště.

Návštěvníci Flájí budou mít sraz na hrázi přehrady a v rámci své účasti na akci mohou rovněž navštívit nedalekou přehradu Rauschenbach v sousedním Německu. Zde začínají prohlídky v 9, v 11 a ve 13 hodin. Určené jsou pro maximálně 30 osob.

 

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací