Pátek 5. březen 2021
Svátek má Kazimir

Roudnice nad Labem - Říp, o.p.s. zrušil veškeré plánované kulturní aktivity pro tento měsíc. Důvodem jsou současná omezení a nepřehlednost situace vládních protiepidemických opatření. Letošní velké roudnické akce však stále zůstávají v platnosti. Seznamte se s kulturním výhledem pro rok 2021.

„Vzhledem k nepřehledné situaci s vládními opatřeními ohledně COVID 19 jsme nuceni přistoupit ke zrušení všech plánovaných kulturních aktivit na leden roku 2021. Situace nám bohužel neumožňuje akce plánovat ani pořádat. O všech změnách informujeme na webových stránkách,“ uvedla za tým Říp, o.p.s. manažerka kulturních akcí Beáta Krůpová.

Lednová beseda s českou herečkou Jiřinou Bohdalovou byla přesunuta na nový termín, a to 6. května 2021. Fanoušci populární hudby by Roudnici neměli minout 15. dubna 2021, kdy předvede svou hudební show Helena Vondráčková.

Velké plánované akce pro rok 2021 samozřejmě stále zůstávají v platnosti:

  • Milovníci vína se mohou těšit na 13. února, kdy se veřejnosti otevřou vybrané vinné sklepy na Podřipsku. Přijďte přímo od místních vinařů ochutnat plody jejich práce.
  • 12. června vás na akci Roudnický košt čeká přehlídka vinařů z české vinařské oblasti.
  • 26. a 27. června se na podřipském nebi představí letecká esa při přehlídce Memorial Air show.
  • Víno, burčák a zábavu v Roudnici nad Labem 11. září nabídne i Roudnické vinobraní. Ve stejný den zároveň proběhne již 18. ročník výstavy autoveteránů Historici v Roudnici.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací