Pátek 5. březen 2021
Svátek má Kazimir

Litoměřice - Po krátké přestávce opět začnou farmářské trhy na Tržnici Felixe Holzmanna. Prvně se v novém roce uskuteční v pátek 15. ledna. Organizátor chystá řadu novinek, včetně zavedení prodeje jednu sobotu v měsíci.

Návštěvníci se během celého dopoledne mohou těšit na nabídku pečiva, uzenin, sýrů, zeleniny, ovoce, masa, ryb a dalšího. Dodavatelé dovezou kvalitní potraviny, z důvodu vládních opatření bohužel trhy zůstanou prozatím ochuzené o řemeslné výrobky.

„Zavedeme pravidelný sobotní prodej, a to jednou v měsíci. Hodláme je tematicky zaměřit. Prvně se uskuteční v sobotu 23. ledna od 8 do 15 hodin s nabídkou zabijačkových specialit. Na jaro chystáme trhy bylinkové,“ informoval jejich organizátor Libor Uhlík.

„Těší mě, že farmářské trhy jejich organizátor úspěšně rozvíjí a reaguje na požadavky návštěvníků, kteří si z důvodu pracovní doby přáli i zahájení sobotního prodeje. Věřím, že se osvědčí a lidé přijdou nakupovat, aby se jejich prodejcům vyplatilo jezdit i do Litoměřic,“ přeje si místostarosta Karel Krejza.

„V minulosti jsme pořádali africký trh, vánoční jarmark, trhy rozšířené o sortiment různých druhů piv včetně jejich degustace atp. Nabídka pro zákazníky bude rozmanitá a my se na trhy již moc těšíme,“ uvedl organizátor Libor Uhlík.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací