Sobota 6. červen 2020
Svátek má Norbert

Litoměřice - Svůj nesouhlas se záměrem prodeje akcií litoměřické městské nemocnice přišli představit hejtmanovi Ústeckého kraje zástupci petičního výboru. Členové výboru se dle svých slov obávají omezení provozu, pokud by byla nemocnice prodána soukromé společnosti.

Zároveň se zajímali o návrh Ústeckého kraje, který projevil o nemocnici zájem prostřednictvím své akciové společnosti Krajské zdravotní. Hejtman Oldřich Bubeníček se v příštím týdnu setká také s vedením města i nemocnice.

"Petičnímu výboru jsem zopakoval postoj Ústeckého kraje, který jsme oznámili i vedení města v oficiálním dopisu na začátku letošního roku. Tedy pokud nebude město Litoměřice mít zájem i nadále provozovat nemocnici, je kraj připraven prostřednictvím Krajské zdravotní se o její provoz ucházet," uvedl na závěr jednání hejtman Oldřich Bubeníček.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací