Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Litoměřicko - V úterý 3. prosince proběhla v litoměřickém okrese dopravně bezpečnostní akce zaměřená na kontrolu a nákladní přepravy. Dopravní policisté ve spolupráci s pracovníky Centra služeb pro silniční dopravu kontrolovali, zda řidiči nákladních vozidel dodržují všechny povinnosti, které jim ukládá platná legislativa, důraz pak byl kladen na kontrolu přetížení vozidel.

"Během dne bylo zastaveno a zkontrolováno 15 nákladních vozidel. V sedmi případech bylo zjištěno překročení hmotnosti přepravovaného nákladu, tři řidiči porušovali dodržování bezpečnostních přestávek a denní doby řízení a jeden z kontrolovaných řidičů dokonce nevlastnil řidičské oprávnění a navíc řídil pod vlivem omamných a psychotropních látek. Jednáním devíti dopravců a řidičů se bude dále ve správním řízení zabývat příslušný úřad," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací