Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Litoměřicko - V průběhu tohoto týdne policisté kontrolovali alarmující počet řidičů, kteří svým nezodpovědným chováním ohrožují nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu.

V Lovosicích kontrolovala hlídka dopravních policistů 53letou ženu, která řídila vozidlo, ačkoliv má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Nebyl to jediný prohřešek této řidičky, navíc měla pozitivní test na jiné návykové látky. Další jízda jí byla zakázána a na policejní služebně jí bylo následně sděleno podezření pro trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což jí hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Téměř shodný scénář měla i kontrola 22letého řidiče jedoucího v nočních hodinách centrem Lovosic. Policisté zjistili, že má vysloven platný zákaz řízení všech motorových vozidel a nejen to. Test na jiné návykové látky měl rovněž pozitivní!

Na Terezínsku byl také v nočních hodinách zastaven a kontrolován 40 letý řidič vozidla značky Škoda, který jevil známky požití alkoholu. Dechová zkouška vykazovala hodnoty 1,37 a 1,39 promile. I tomuto řidiči byla další jízda zakázána a na služebně mu bylo sděleno podezření pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

"Poblíž obce Doksany byl zastaven a kontrolován 20letý řidič při řízení osobního vozidla značky Škoda, který měl platný zákaz řízení všech motorových vozidel a pozitivní test na jiné návykové látky. Dalším hříšníkem byla 21letá žena, která projížděla obcí Velemín. Policejní hlídka provedla u této řidičky test na jiné návykové látky, který byl pozitivní. Řidička již byla obviněna z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky," dodává policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací