Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Štětí - Sedmadvacetiletý muž ze Štětí měl v přesně nezjištěné době v průběhu měsíce prosince 2019 vniknout po překonání zajištění vikýře do půdních prostor rodinného domu ve Štětí, kde měl odcizit sjezdové lyže a dále měl vniknout do nezajištěné obytné části domu a zmocnit se zlatých šperků.

"Toto jednání měl zopakovat v průběhu měsíce ledna 2020, kdy na stejný pozemek měl vniknout po překonání oplocení a dále po překonání visacího zámku kůlny domu měl odcizit motorovou pilu. Celková výše škody byla odhadnuta na více než 70 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Policistům se na základě operativního šetření nyní podařilo dotyčného vypátrat a zjistili, že se výše uvedeného jednání měl dopustit i přesto, že byl v nedávné době za obdobný čin pravomocně odsouzen.

"K výše uvedenému činu se doznal. Obvinění pro trestné činy krádeže a porušování domovní svobody si převzal a v případě soudem uznané viny mu hrozí až pětiletý trest odnětí svobody," dodává mluvčí.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací