Středa 28. červenec 2021
Svátek má Viktor

Bílina - Vládnímu nařízení se nechtěl podřídit restauratér v Bílině na Teplickém předměstí, kterého zjistila hlídka tamní městské policie. Úmyslně tak ohrožoval zdraví a životy lidí.

Strážníci zjistili otevřenou provozovnu, ve které byli hosté, popíjeli alkohol a kouřili. Hlídka se dotázala provozovatele, proč má otevřeno, zda ví, že porušuje nařízení vlády ČR v době nouzového stavu a vyzvala jej k prokázání totožnosti. Provozovatel však s hlídkou odmítal cokoliv řešit. Odmítl sdělit svoji totožnost a začal být vůči strážníkům vulgární a agresivní.

Když zjistil, že tímto svým chováním nic nezmůže, změnil taktiku a začal se chovat hystericky. Sám účelově upadl na podlahu, hlavou se tloukl o nábytek a křičel, že jej policie mlátí. Jeho herecký výstup mu byl však k ničemu, neboť strážníci celý incident dokumentovali osobní kamerou.

Na místo byla přivolána i hlídka Policie ČR, vůči které se provozovatel rovněž choval mimo rámec normálního chování. Jeho extempore vyvrcholilo v okamžiku, kdy policistovi plivl do obličeje se slovy „tady máš koronu“.

Muž byl neustále natolik agresivní, že musel být nakonec zpacifikován za použití hmatů a chvatů sebeobrany a předveden na Policii ČR k dalším opatřením.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací