Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Litoměřice - Symbolický šek na částku jeden milión korun předal do rukou předsedy představenstva litoměřické nemocnice Radka Lončáka a za účasti starosty města Litoměřice Ladislava Chlupáče jednatel firmy Glanzstoff Bohemia s.r.o. Milan Grmela. Jde o částku určenou na podporu boje litoměřické nemocnice s koronavirem.

Tento finanční dar není první podporou litoměřické nemocnice ze strany společnosti Glanzstoff Bohemia v době pandemie, což ocenil Radek Lončák: „Byli jste jedni z prvních, kteří nám na začátku začali pomáhat. Zvláště v dobách, kdy byl celorepublikový nedostatek ochranných pomůcek, byly roušky a štíty od vaší společnosti významnou podporou v situaci, jejíž dramatický vývoj byl pro nás velkou zkouškou.“ „Přidávám se k poděkování a vyjadřuji obrovskou radost nad darovanou částkou. Dar v takového výši je opravdu významnou podporou nemocnice,“ zhodnotil starosta Chlupáč.

„Pokud to jde, rádi pomůžeme,“ reagoval Milan Grmela a vysvětlil, že finanční dar ve výši jednoho miliónu korun pochází z fondu založeného společností Indorama Ventures Limited, mateřské společnosti Glanzstoff Bohemia s.r.o. „Zdroje fondu jsou tvořeny z finančních darů zaměstnanců této a všech dceřiných společností, kdy každý darovaný dolar Indorama Ventures Limited znásobila stem. Takto se na podporu boje s koronavirem podařilo získat částku ve výši 2,5 miliónu dolarů. S tím, že z tohoto fondu poputuje milión korun právě do litoměřické nemocnice, byli zaměstnanci naší společnosti velmi spokojeni.“

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist