Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek má Silvie

Ústecký kraj – K nedělnímu odpoledni bylo v Ústeckém kraji hlášeno 114 nových případů onemocnění covid-19. Jedenadvacet osob se vyléčilo, nikdo s covidem nezemřel. Stále jsou hlášené nové případy onemocnění ze školských zařízení na území celého kraje. O nových případech detailněji informovala podbořanská radnice, kde se ukázal pozitivní test u jednoho zaměstnance města.

Výskyt alespoň jednoho případu onemocnění covid-19 hlášen v 53 školských zařízeních. V okrese Děčín je uzavřená jedna základní a jedna mateřská škola.

V okrese Chomutov je uzavřený 2. stupeň v 7. ZŠ Hornická Chomutov a stále přibývají nové případy onemocnění v souvislosti s tímto výskytem.

Byla nahlášená jednotlivá onemocnění z gymnázia v Chomutově a v Mostě. V okrese Louny onemocněl student pražské konzervatoře, odkud je hlášený výskyt onemocnění covid-19, jsou hlášená další onemocnění ve výskytu v OA a SOŠ Fr. Fajtla v Lounech.

Pokračuje výskyt onemocnění u pacientů a zaměstnanců geronto stanice v Psychiatrické léčebně Petrohrad v okrese Louny.

V okrese Děčín je v izolačním režimu jedna stanice Nemocnice Varnsdorf, kde onemocnělo 14 pacientů a čtyři zdravotníci.

V okrese Most je aktuálně řešen výskyt covid-19 mezi hráči hokeje i členy realizačního týmu v juniorském týmu HC Litvínov a v A-týmu HC Litvínov. Ojediněle jsou hlášené importované případy onemocnění z Ukrajiny.

Jeden ze zaměstnanců města Podbořany má prokázán pozitivní test na covid. Zaměstnanec není přímo úředník, avšak přišel s úředníky do styku. Někteří úředníci mají nařízenu karanténu od hygienické stanice, některým nařídil karanténu zaměstnavatel, a půjdou na test na covid-19.

Údaje k pondělní patnácté hodině, ke které jsou vždy aktuálně vydávány statistiky krajskou hygienickou stanicí, nebyly v době vydání článku ještě k dispozici.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací