Středa 28. červenec 2021
Svátek má Viktor

Litoměřicko - Provozovatel dráhy, Správa železnic, s. o., informuje o plánované výluce na železniční trati 087 Lovosice - Česká Lípa (a zpět), která bude probíhat v úseku Žalhostice - Lovosice, ve dnech 02. - 06. listopadu 2020, vždy od 07:00 hod. do 13:55 hod.

Účelem této výluky je údržba na trati (odstranění vegetace) ve vyloučeném úseku. Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: Po dobu výluky budou všechny vlaky v úseku Lovosice - Litoměřice horní nádraží a zpět nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která je vedena podle Jízdního řádu 2020 – trať 087.

Spoje náhradní autobusové dopravy nezajíždí do Žalhostic. Pro obsluhu Žalhostic je zřízená minibusová linka v úseku Žalhostice - Lovosice a zpět, která je vedena podle Výlukového jízdního řádu. Cestující ze Žalhostic směr Litoměřice a zpět mohou použít minibusu s přestupem v Lovosicích na náhradní autobusovou dopravu bez doplatku rozdílu jízdného. Předpokládané zpoždění náhradní autobusové dopravy může dosáhnout cca 5-10 minut.

U všech vlaků nebudou v úseku s náhradní autobusovou dopravou garantována služba uvedená v jízdním řádu tzn. "Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku", "Přeprava spoluzavazadel" a "Úschova během přepravy". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací