Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Litoměřice - Téměř ve dvaceti ulicích Litoměřic byly v letošním roce opraveny chodníky a silnice. Chodníky městské technické služby spravily například v ulicích Nezvalova, Českolipská, Na Výsluní, Družstevní, Stránského, Werichova, Svojsíkova, Štursova nebo Revoluční.

„V ulici Bojská je nová i silnice a v Sadové silnice i osvětlení. Kompletní rekonstrukcí prošla v listopadu ulice Neumannova,“ uvedl Ladislav Pošík, investiční technik Odboru územního rozvoje Městského úřadu v Litoměřicích.

V dalších případech souvisela s opravami chodníků a silnic i rekonstrukce vodovodu a kanalizace. To byl případ ulic Nezvalova a Nerudova, kde rozsáhlé práce skončily na konci srpna. „Opraveno je již i v ulici Dvořákova. Nyní ještě pracujeme v ulici Na Vinici. I tam bude letos hotovo,“ sdělil Jiří Hladík z odboru kanceláře generálního ředitele Severočeské vodárenské společnosti (SVS), která stavby provedla.

SVS provedla i opravu kanalizace v ulici Mrázova. Ta byla rekonstruována bezvýkopovou technologií a nedošlo tak k narušení nedávno opraveného povrchu silnice.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací