Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Litoměřice - V Litoměřicích vzniká nová Sportovní poradna pro děti. Město ji podpoří částkou 20 000 korun, díky které uhradí 50 rodinám dvě třetiny ceny za vstupní prohlídku.

„Dětská obezita spojená s nedostatkem pohybu je neustále se prohlubující problém. Chceme podpořit rodiny, které se jej rozhodnou řešit,“ sdělila vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu Renáta Jurková.

„Během koronavirových opatření začaly děti nabírat na váze. Rozhodl jsem se proto pořádat zdarma on-line cvičení pro děti a podařilo se mi rozhýbat téměř 2000 rodin. Zájem o tyto hodiny byl velký a já začal zjišťovat, že rodiče by obezitu svých dětí rádi řešili, ale nevědí, jak na to,“ vysvětlil fitness trenér a učitel tělesné výchovy Ondřej Pospíšil, který se rozhodl prostřednictvím sportovní poradny pomáhat dětem nastavit zdravý životní styl.

Částkou 400 Kč město podpoří vstupní konzultaci do sportovní poradny pro děti nacházející se ve fitness centru Beseda. Rodina pak doplatí 200 Kč. Během konzultace se následně dozví diagnózu založenou na přesném měření a vážení, možnosti zlepšení životního stylu, návrh pohybového a jídelního programu i další podrobnosti. V případě zájmu je možné kontaktovat přímo fitness trenéra na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací