Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Teplice - Už za pár dní se otevřou brány jednoho z největších dětských světů v ČR s názvem CIRKUS PARK. A bude to v teplické Olympii. Rozloha celého prostoru je 3 000 m2, z toho celá polovina (1 500 m2) bude hrací zóna. Hrací zóna se bude skládat z různých skákadel, prolézaček, klouzaček, tobogánů, labyrintů. Bude tu i část určená pro děti do 3 let.

Mládežníci si zase přijdou na své při virtuální hře HADO, kterou si nikde v celé střední Evropě nezahrajete, jen v CIRKUS PARKU. Mrkněte na www.cirkuspark.cz.

Součástí dětského světa bude také restaurace s plnohodnotnou kuchyní, tady nečekejte žádné rozmražené polotovary. Budou vám oči přecházet a prý tu pořádně rozmazlíme své chuťové buňky.

CIRKUS PARK bude nabízet možnost dětských oslav, připraví vám na přání výzdobu, catering i doprovodný program.

2408olympia2

Dětský svět neposkytuje službu hlídání dětí. Jedná se o rodinnou zábavu, rodiče se zde mohou bavit se svými dětmi nebo je nechat řádit a jen na ně dohlížet z pohodlí restaurace. Vstup do CIRKUS PARKU bude možný po úhradě vstupného, ceník již nyní najdete na www.olympiateplice.cz.

Datum otevření a všechny další provozní informace zveřejní Olympia již brzy. Připravte tedy své děti na pořádnou jízdu plnou pohybu a zábavy.

Aktuálně

Co se chystá

Lidé

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | e-litoměřice.cz | Linelab.cz TOPlist